lope

Shitet nga: betimi 16 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shitet kjo lope,eshte shterp dhe milet.minimumi 10 litra qumesht.shitet simbas tregut.te interesuarit kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim