mshtjerra dhe lope

Shitet nga: betim 15 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
tri mshtjerra dhe nji lope e dy viqa shiten te gjitha se bashku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim