mshtjerra dhe lope

Shitet nga: betimi 23 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
tri mshtjera nji lope dhe dy viqa nji mashkull dhe nji femer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim