mshtjerra se pari dhe nji lope

Shitet nga: betim 10 Mar 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
3 mshtjerra 1lope dhe 2viqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim