shes qenin Haski

Shitet nga: besart 23 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes klyshin raca Haski. Eshte 4 muajsh. Ka librez dhe vaksint te kryera .
Gjinia Femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim