tri mshtjerra dhe nji lope

Shitet nga: betim 16 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
per me gjersisht kontakto ne numrin tel:ose ne viber ju pershe ndet betimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim