u shitttt

Shitet nga: privat 24 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes duj te sanes jan shum te mir dhe te mdhej dhe jan te sivjetit jan ne pleme dhe nuk i ka lagur shiu. QMIMI 2.30EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim