Fabrike per prodhimin e bukes

Shitet nga: Xxxxxx 30 Jan 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet apo leshohet me qera fab per prodhimin e bukes me te gjitha paisjet percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim