Gjenerator\gjeneratore\agregat 103kva

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 14 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gjeneratorin 103 kva gjeneratori eshte i ri gjithashtu edhe garancion 1 vjet qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim