Gjenerator\gjeneratore\agregat 19kva kipor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 02 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gjeneratorin kipor pa zhurum ne gjendje te mir qmimi 2600 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim