Gjenerator\gjeneratore\agregat 22kva

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 07 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gjeneratorin 22 kva gjeneratori ka motor isuzu japan alternatorin anglez gjeneratori eshte i ushtirs amerikane eshte industrial dhe ka sistemin e ftohjes se vajit me matorr qe dmth eshte ne gjendje te punoj me muaj te ter pa u ndal oshte ne gjendje shum shum te mir . vetem pres bleres serioz qmimi 3800 euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim