Gjenerator\gjeneratore\agregat 45kva perkins

Shitet nga: HONDA-KS 25 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
eshte ne gjendje shum te mir i ardhun prej italie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim