Gjenerator\gjeneratore\agregat 80kva Teksan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 02 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes gjeneratorin teskan automatik pa zhurum gjeneratori eshte ne gjendje shume te mir i ka te gjitha serviset e kryera gjeneratori ka matorr (deutz) gjerman eshte tip top per ata qe ka nevoje. qmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim