Gjenerator

Shitet nga: Besi 23 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Gjeneratori eshte 8.5kw honda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim