Komplet fabrika per prodhimin e bukes

Shitet nga: xxxxxxxx 28 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Komplet fabrika per prodhimin e bukes me te gjitha paisjet percjellse plus pjes rezerv mundsi ndrrimi plus minus diferenca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim