Leshoj me qera ose shes

Shitet nga: xxxxxxxx 11 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Fabrika per prodhimin e bukes me te gjitha paisjet percjellse mundsi nrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim