Makin mjelse per dy lop

Shitet nga: Xxxx 30 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina esht ne gjendje te mir pune nr 044832066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim