Makina industriale per hekurosje

Shitet nga: Nexhati 08 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   1 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen per hekurosje te qarqafeve marka miele gjatesia 2.10m.
Qmimi shume I arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim