Mulli per blurje te plastikes

Shitet nga: reniad osmani 24 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes mulli per blurje te plastikes me kapacitet 200kg ne ore me fuqi motori prej 7.5kw mulliri esht prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim