PASTRUESE PER PVC CNC DHE SALDUESE ME 4 KOKA

Shitet nga: Pira 26 Maj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat per prodhimin e dyerve dhe dritareve te ardhura nga shtetet e perendimit ( jo turke) makinat jan te servisuara rregullisht ne gjendje shum të mir te gatshme te futen ne prodhim menjehere
MAKINA PER LAMJEN E XHAMAVE HOTMELL TAVOLIN PUNE DHE MAKIN PER ARGON GAZ
Makina per saldim me një kokë me 2 koka me 3 koka dhe me 4 koka
Makina per pastrim 2 copë
Makina per prerje precize me d y koka DHE SHARR DIGJITALE ME DY KOKA PER PROFILE TE MDHAJA
Makina per hapjen e bagllamave vrimave
Makina per hapjen e vrimave te ujit (drenazhim) 2 copë
Makina per kende (llajsne ) 2 copë
Makin per prerje te metalit
THithse per pluhuri ne puntori
kompresor me kapacitet t e madh
NE SJELLIM EDHE TJERA MAKINA ME POROSI NGA JASHT
MAKINAT GJINDEN NE gjilan reth rruges GJILAN--FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim