Shes apo leshoj me qera fab e bukes

Shitet nga: Xxxxx 02 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Komplet vija me paisjet percjellse per prodhimin e bukes qmim i volitshem e gatshme per qfardo prove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim