Tavolin per xham

Shitet nga: Xheki 14 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Punojm me porosi .Tavolina te ndryshme per perpunimin e xhamit .dimensione qfare ju te deshironi .qmimi I volitshem .Normal tavolina prodhohet e re dhe munt te japim garancion .(shih fotot.)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim