leter grryse zampare

Shitet nga: fisi 24 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes leter grrys zampare e ardhun nga jasht e re e pa perdorur me gjatsi 100 m gersi 60cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim