Auto larja

Shitet nga: Behar 04 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shite auto larja ne gjendje te mir ka shtypje jasht zakonisht te mir 250 bar nr 044 399 162 eshte trefazore ju mirpresum flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim