Makineri per heqjen e gomave

Shitet nga: zymer 15 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
.shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim