Karrike Berberane

Shitet nga: Arsen 25 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Karrike per berberane !! T dyja ne gjndeje pune !!
T dyja me kriko ngritse dhe ulse !! Karrigia e zez ka dhe shpinen qe i ulet dhe i ngrrihet !!
Nuk jepen vec e vec !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim