Aparat Kaffe

Shitet nga: abedini 16 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparat per kaffe per gjdo informat nund te kontaktoni 045617598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim