Aparat i pulav

Shitet nga: sllatin e airportit 15 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparat te pulav me plin per 12 pula qmimi arsyeshm 170 euro ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim