Apart per kafe

Shitet nga: Shabi 01 Pri 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes apartin e kafes esht ne gjendje shum te mir se edhe mulliri esht
Me nje fjal osht shum i mir
Mundeni edhe ne viber +37744333698
Mund te thirrni ne qdo kohë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim