Frigorifer per bruma

Shitet nga: Pajtim 24 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigoriferi per gruma
Esht ngjendje t regullt esht prodhim i jashtit
Prefekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim