Frigorifer per market

Shitet nga: Kastriot 21 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigorifer per market , gjelltore ose ndonje furre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim