Friz per pije

Shitet nga: Pajtim 29 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frizi i pijeve pepsi esht ngjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim