Grill i Pulave 1 muaj i përdorur PIMAK

Shitet nga: Besnik Dani 06 Gsh 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Grillin e Pulave 1 muaj të perdorur ne gjendje te mirë.Gjendet ne Fushë Kosove.
Edhe në viber +38649333338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim