Inventar per lokal

Shitet nga: kadri 11 Gsh 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventarin e lokalit komplet te kafiteris me karrika, tavolina , qader , frigorifer edhe qashtu qysh osht lokali komplet vetem qiran jo inventarin te gjith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim