Inventari per restorane dhe kafe

Shitet nga: Fitim 21 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari per kafene i cili perfshin 6 tavolina me nga 4 karrige te terases dhe 10 tavolina me 4 karrige te objektit te brendshem, 8 shankerica dhe 2 tavolina gjithashtu posedon 2 frigo te pijeve, televizorin plazma, llaptopin per muzike. Per me shume informata kontaktoni ne 049 587 465 dhe viber + 386 49 587 465.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim