Maqina te Kafes

Shitet nga: Agim 17 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
2 maqina te kafes te ardhura nga swicra jane ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim