Paisje per kuzhin

Shitet nga: ab 20 Gsh 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes mashin per doner , vitrin per gjellra figorifera si dhe paisje tjera per kuzhin qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim