Paisje per kuzhine

Shitet nga: ab 01 Sht 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes paisje si ( vitrine per gjellra , skare frigorifera si dhe paisje tjera per kuzhin )qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim