Pajisje per nxemje me plin

Shitet nga: Ibrahim 12 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Posedoj dy pajisje nxemje me plin per lokale te ndryshme:Kaffe Restaornt apo lokale tjera .

Dy cop 300 euro
Nje cop 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim