Shitet inventari për Bufe - Gjelltore

Shitet nga: Arsim Mirena 19 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komplet inventari per bufe - gjelltore Skara,Tavolinat,Banaku,Frizi,komplet sistemi i ajrimit etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim