ARKA PER MARKETE (AUTOMATIKE ,SENZOR)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 11 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
DY ARKA TE PERDORURA POR SHUME TE RUAJTURA DHE NE GJENDJE TE RREGULLT.
ARKAT JANE ME TRAK AUTOMATIKE DHE SENZOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim