Arkë per market

Shitet nga: burim 21 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Arka eshte e perdorur por shum e ruajtur dhe ne gjendje te rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim