Arka Dhe Friza per Market

Shitet nga: Burim 11 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Arka dhe Frizi jane ne gjendje te rregullt dhe shume te ruajtur,kemi dhe Rafta te ri per Markete...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim