Arka me Trak,Rafta,Rafte,Friza per Markete

Shitet nga: Burim 20 Maj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Arkat jon te perdorura por te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt,si dhe kemi rafta te ri per markete te prodhimit Gjerman-Tegometall..Si dhe pajisjet tjera percjellse per supermarkete(Rafte,Arka,Friza,Karroca,etj...)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim