FRIZA DHE RAFTE PER SUPERMARKET (frigorifer,rafta)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 07 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frizat jane te perdorur por ne gjendje te rregullt dhe shume te ruajtur..Gjithashtu kemi dhe rafta, arka te ri dhe pajisje tjera per markete..
per me shume informata vizitoni: www.honda-ks.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim