FRIZA TE PIJEVE PER MARKETE

Shitet nga: burim 18 Qer 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
kemi rafta te ri dhe te prforun qmimi I arsyshum si dh arka te perdorun figorifera te perdorun me matorr per jasht shi fiz bazen per ngrirje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim