Frigo me xham

Shitet nga: Iliri 31 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Kemi frigorifera me xham nje krahesh dhe dy krahesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim