Friz Vitrin

Shitet nga: Rasim 15 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes frigoriferin vitrin per produktet te mishit bylmetit embelsira.Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt esht i firmes Linde.Nuk ka as nje defekt per momentin esht ne market ne pun por e shes per arsye se po me nevoitet nje me i madh eshte 1m i gjer dhe 2m i lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim