Friz i pijeve per market - frigorifer

Shitet nga: Burim 13 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Fizi eshte i perdorur por eshte i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim