Friz i pijeve per market - frigorifer

Shitet nga: Burim 04 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frizi eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim